Utstillingsvinnere fra Vålerbanen

Klubbens andre hovedtreff i år ble arrangert på Vålerbanen i Mai. Som på treffet på Rudskogen bare noen uker tidligere ble det også her arrangert utstilling. 

I bildekarusellen over ser du bilene som ble plukket ut som de beste blandt et stort antall oppmøtte. Stolte eiere poserer sammen med bilene før hovedvinnerene av de forskjellige kategoriene blir tatt bilde av hver for seg. 

Som alltid er vi veldig stolte av det høye nivået på bilene i klubben, men også bredden av modeller som møter opp. Men mye vil ha mer og vil vil selvsagt at nettopp DU tar med deg din bil på neste utstilling! Nå setter snart vinteren inn for fullt, så det er nok en stund til , men sjekk Treffkategorien på sidene her eller stikk innom klubbens medlemsforum for å finne ut når neste utstilling er.