Anbefalte innlegg

Hei.

 

Jeg legger inn denne tråden for en Kamerat, som sliter med Defa alarm.

 

Dette gjelder en Golf 3, med shave doors, alarmen befinner seg i motor-rommet. Det den brukes til, er at han trykker på en knapp(fjernkontroll) så popper døren ut.

 

Hadde ut batteriet i godt over et døgn, for å sette det på lading, når det ble satt inn igjen, funker ikke denne funksjonen lengre, trodde det først var batteriet i fjernkontrollen, men byttet disse uten hell. Den virker helt død. er en boks under rattet, har sjekket sikringen der, den er hel, har også tatt ut og inn strømmen til den, uten at det fungerer.

 

Vet dette blir litt dårlig forklart, men hvis noen har noe tips i det hele tatt, blir jeg fryktelig glad.. Litt drit å krabbe inn gjennom bakluka, eller la døra stå oppe :P

: gråter :

Del dette innlegget


Lenke til innlegg
Del på andre sider

hakke så my peiling men har dere prøvd og programere kode opp igjen alarmen kan jo hende den har mista innstilgne på grunn av at bilen sto en stund uten strøm

Del dette innlegget


Lenke til innlegg
Del på andre sider

Du må kode om alarmen ja!! Det samme med "fjernkontrollen" Om det har vært 100% Strømbrudd!:) Finner hvordan du gjør det i bruksanvisningen for defan..

Del dette innlegget


Lenke til innlegg
Del på andre sider

stemmer det. av og på med tenninga noen ganger og kode inn igjen. må ha kodenøkkelen som følger med alarmen. denne kan også oppgis ved evt å skrive ned serienr på boksen og gi til steder som selger defa så får man den på nytt

Del dette innlegget


Lenke til innlegg
Del på andre sider



VACN 2018- Powered by Invision Community

Bli medlem
×

Viktig informasjon

Vi har plassert informasjonskapsler/cookies på din enhet for å kunne vise siden slik vi har utviklet den.
Godtar du ikke dette, må du avslutte bruken og forlate vårt nettsted, ellers vil VACN anta du aksepterer dette.