Noen som har erfaring med Weitec Ultra GT

Anbefalte innlegg

Er det ingen som veit ditta=)

Del dette innlegget


Lenke til innlegg
Del på andre sider

Har Weitec fjører på bilen, ikke noe vondt å si om de, men hvordan de komplette settene er vet jeg ikke. Men Weitec produseres/eies vel av relativt velrenomerte KW.

Del dette innlegget


Lenke til innlegg
Del på andre sider

tja, hadde just. weitech på lupoen, å det var helt gull, hadde også komplett sett til golfen fra weitech også, tror det var slik som du postet, å det var like bra! så kan med god samvittighet anbefalle deg weitech=)

 

var ikke noe stress å godkjenne det heler:P

Del dette innlegget


Lenke til innlegg
Del på andre sider

Det som satt på Duploen til Tom Henning (og Mattis før ham) var Hicon TX, som den gangen var Weitec sitt "top of the line"-understell.

 

Om jeg ikke husker feil hadde Jan Tore Kopperud Ultra GT på Caben han hadde. Hørte aldri han si annet enn at han var storfornøyd. Det kosta litt mer enn de aller billigste, men så hadde han da også da et understell som var stivt nok bak til at det ikke subba med mye senking samtidig som understellet ikke lå på fjærveisbegrenserne ved ønsket senking. Men Jan Tore kan sikkert utdype mer selv.

Del dette innlegget


Lenke til innlegg
Del på andre sider



VACN 2018- Powered by Invision Community

Bli medlem
×

Viktig informasjon

Vi har plassert informasjonskapsler/cookies på din enhet for å kunne vise siden slik vi har utviklet den.
Godtar du ikke dette, må du avslutte bruken og forlate vårt nettsted, ellers vil VACN anta du aksepterer dette.