Korleis ta ut siderute i dør på Passat?

Anbefalte innlegg

Eg skal ta ut ruta i høgre bakdør og har fått ut heveren. Men korleis kan eg få ut ruta, ser ut til at eg må ut med dei 2 svarte dekselene som ruta ligger i mellom men eg får ikkje dei av. Nokre som veit korleis eg skal gjere det?

Del dette innlegget


Lenke til innlegg
Del på andre sider

Jeg har ikke passat selv, men mener at du må ta alle gummideksler som er rundt vinduet. Deretter vil du se at dekslene er festet med et par skruer foran og bak på døra.

Del dette innlegget


Lenke til innlegg
Del på andre sider

Fant det endeleg ut her tidlegere i kveld etter å ha demontert nesten heile døra:) Etter at eg reiv av alt av pakninger såg eg korleis det var feste og då var det ikkje noko problem lenger.

Men du skal ha takk for at du svarte:)

Del dette innlegget


Lenke til innlegg
Del på andre sider



VACN 2018- Powered by Invision Community

Bli medlem
×

Viktig informasjon

Vi har plassert informasjonskapsler/cookies på din enhet for å kunne vise siden slik vi har utviklet den.
Godtar du ikke dette, må du avslutte bruken og forlate vårt nettsted, ellers vil VACN anta du aksepterer dette.