Hvor er fjernstyrt sentrallås boksen?

Anbefalte innlegg

Hei, fikk logg over bilen min i går. Jeg har alltid hatt fjernstyrt sentrallås nøkkel, men jeg har trodd at jeg hadde det pga den forrige eieren ikke fikk takk i vanlig nøkkel uten knapper. Så jeg sjekket litt i dag og fant ut at i 2003 så kodet møller ny nøkkel:

 

"KODET NY FJERNKONTROLLNØKKEL"

"SENDEENHET 3b0 959 753 G"

 

Da må jeg jo ha fjernstryrt sentrallås, bare at boksen er defekt eller no? Hvor ligger denne boksen og hvordan kan jeg teste/finne ut om den er defekt?

Del dette innlegget


Lenke til innlegg
Del på andre sider

Sikkert brudd/irr på ledningene i komfortmodulen. Ligger sikkert full i vann. Ligger trulig under teppe foran førerstol. Ligger i svart plastik boks.

Del dette innlegget


Lenke til innlegg
Del på andre sider



VACN 2018- Powered by Invision Community

Bli medlem
×

Viktig informasjon

Vi har plassert informasjonskapsler/cookies på din enhet for å kunne vise siden slik vi har utviklet den.
Godtar du ikke dette, må du avslutte bruken og forlate vårt nettsted, ellers vil VACN anta du aksepterer dette.