Elektriske speil fungerer ikke

Anbefalte innlegg

Hei.

 

Kjøpte meg en Golf 1.6 GL 93 modell igår, hadde en mk2 før. Er litt mer ekstrautstyr på denne, bla. elektriske speil som jo er litt av en luksus:). Problemet er at de ikke fungerer..

 

Har sjekket på et par andre forum, men finner ikke så veldig mange tråder om det.

 

Alle sikringene er hele og fine. Det lyser i mekanismen der man styrer speilene, så den får strøm iallefall. De fungerer hverken på høyre eller venstre side. Såvidt jeg har forstått kan det være motorene som er gåene, men litt merkelig at det skulle være slik på begge speilene.

 

Hadde vært flott hvis noen kunne hjulpet meg litt!

Del dette innlegget


Lenke til innlegg
Del på andre sider

Har funnet løsingen på problemet mitt, så tenkte jeg skulle poste det slik at andre som evt. finner seg i samme situasjon kan få noe utav tråden.

Det var en ledning som var knekt mellom dør og chassi på sjåfør siden. Speilset sammen denne og begge speilene fungerte.

Del dette innlegget


Lenke til innlegg
Del på andre sider



VACN 2018- Powered by Invision Community

Bli medlem
×

Viktig informasjon

Vi har plassert informasjonskapsler/cookies på din enhet for å kunne vise siden slik vi har utviklet den.
Godtar du ikke dette, må du avslutte bruken og forlate vårt nettsted, ellers vil VACN anta du aksepterer dette.