Kjøpt RS2 men turbo er ikke orginal?!

Anbefalte innlegg

Ble litt mekking når jeg kom hjem etter å ha henta ny bil.. Dette på grunn av at den ikke lader ordentlig.

Det var laga en slags jallkobling fra turbo og opp til luftfilterboksen, pga av den orginale slangen er for liten i diameter til å gå utenpå turboen..

Det er en KKK turbo med vannkjøling og ca 70mm inn på huset. Fant heller ikke noe skilt der det skal stå hva det er slags.. Noen som kan komme med noen facts?:)

Del dette innlegget


Lenke til innlegg
Del på andre sider

Dette er orginale turboer jeg har. Som du ser på ene bildet er det et skilt der det skal stå K24-7200.

 

DSC_2210turboer.jpg

 

DSC_2211turboer2.jpg

Del dette innlegget


Lenke til innlegg
Del på andre sider

Det sitter så knotete til ja.. Finner det vel ut når toppen skal av uansett.. Det er heller ikke den nippelen som N75 skal kobles innpå.. Den er koblet til på slangen som går til IC. Morro om noen hadde vist det.. Den virker endel større.. Har jo også liggende en E-50 som jeg kunne byttet til da det er litt opp og ned slark i den..

Del dette innlegget


Lenke til innlegg
Del på andre sider

Kan være en KKK 26/27 med vannkjølt sendter, se i ekosen om det står 6 eller 8 tall

Del dette innlegget


Lenke til innlegg
Del på andre sider

Vil det da si at den Netics E-50'n er ca den samme størelsen? Den er chippet til den turboen hvertfall, så det skal vel være noe av det samme, bare med nyere teknologi på E-50?!

Del dette innlegget


Lenke til innlegg
Del på andre sider

Er vel litt større e 50, men er mye forskjelige typer KKK 26/27 #6 og #8 eksos hus osv.....

Del dette innlegget


Lenke til innlegg
Del på andre sider



VACN 2018- Powered by Invision Community

Bli medlem
×

Viktig informasjon

Vi har plassert informasjonskapsler/cookies på din enhet for å kunne vise siden slik vi har utviklet den.
Godtar du ikke dette, må du avslutte bruken og forlate vårt nettsted, ellers vil VACN anta du aksepterer dette.