får ikke åpnet passasjerdør!!

Anbefalte innlegg

Hei godfolk. Nå trenger jeg noen tips her. Sentrallåsen har i noen dager fusket på passasjer siden i bilen (passat 03 modell). Idag gikk den fullstendig i lås. Får den ikke opp verken utenfra eller innenfra. Har en mistanke om at det er ledningene som går mellom døren det kan være brudd på. Men spørsmålet er nå altså, går det an å få åpnet døren på noe vis?.. trenger virkelig litt hjelp nå folkens..

Del dette innlegget


Lenke til innlegg
Del på andre sider

ingen som har noen tips her?.. begynner å bli tungvindt å ikke få åpnet døren.. :)

Del dette innlegget


Lenke til innlegg
Del på andre sider

spør om viking kan komme åpne døra da? de har jo verktøy til få tak i armen som går på låsen, hvis det er det på denne da.

Del dette innlegget


Lenke til innlegg
Del på andre sider

er vel ikke så enkelt på disse bilene. ligger vel en plate foran som gjør at man ikke skal kunne komme inn den veien. Har jo nøkkel er ikke det som er problemet. er jo ingen lås på den siden av bilen, kun på førersiden. Mistenker at det er noe elektrisk med sentrallåsen som er ødelagt. Høres ikke ut som den slår inn når jeg trykker på kanppen, det gjør de andre dørene. Så spørsmålet er da videre, er det umulig å få åpnet denne døren da?..

Del dette innlegget


Lenke til innlegg
Del på andre sider



VACN 2018- Powered by Invision Community

Bli medlem
×

Viktig informasjon

Vi har plassert informasjonskapsler/cookies på din enhet for å kunne vise siden slik vi har utviklet den.
Godtar du ikke dette, må du avslutte bruken og forlate vårt nettsted, ellers vil VACN anta du aksepterer dette.