Montere pysventil/boostcontroller på AEB

Anbefalte innlegg

Er det noen som kan fortelle meg hvilke vacumslanger jeg kobler denne inn på? Og må jeg ikke blende den org ventilen? Legg gjerne med bilder av åssen dere har montert den, for jeg er meget usikker..

Har hørt flere løsninger så ønker bilder av dere som har gjort det og hvor det virker :)

Send det helst på mail til meg på: jannsoerdahl@hotmail.com

Del dette innlegget


Lenke til innlegg
Del på andre sider

Ingen som har ettermontert dette på aeb motor og vil vise/dele det?

Del dette innlegget


Lenke til innlegg
Del på andre sider

Vet du hvor N75 ventilen sitter?

 

Ta slangene fra denne, og koble over på ventilen. Bare husk å la kontakten fortsatt stå i, slik at den ikke går i nødmodus, og skru ikke trykket høyere enn du får med chippen du har nå

Del dette innlegget


Lenke til innlegg
Del på andre sider

Men er det ikke flere slanger inn på n75 ventilen? Hvis du hadde giddi og lagt ved et bilde hadde det vært helt knall :)

Del dette innlegget


Lenke til innlegg
Del på andre sider



VACN 2018- Powered by Invision Community

Bli medlem
×

Viktig informasjon

Vi har plassert informasjonskapsler/cookies på din enhet for å kunne vise siden slik vi har utviklet den.
Godtar du ikke dette, må du avslutte bruken og forlate vårt nettsted, ellers vil VACN anta du aksepterer dette.