finne 2 slanger til 2.5 tdi AFB

Anbefalte innlegg

Som om beskrevet over så er jeg på jakt etter prodnr på 2 slanger på min 2.5 tdi motor i A8-en 1997

den ene er den som går inn fra luftfilteret og inn på turboen. Denne har gått av inne ved turbo å trenger å byttes

 

IMG_4885.jpg

 

IMG_4878.jpg

 

finner ikke denne i ETKA.

 

andre er på trykksiden rett før innsugsmanifoilden. ser ut til å komme i nærheten av radiatoren og opp med påkoblet sensor. de som er montert på bilen er litt mystisk da de ikke passer sammen helt : klø :

denne finner jeg i ETKA men denne kommer opp med ukjent nr på biled side 145-72 rør 5 passer ikke helt sammens med 5a,b,c,d,e,f

 

IMG_4886.jpg

 

ser ut for meg at disse er satt sammens med teip , for det ene røret som er festet til manifoilden er større så den sensortingen er bare trykket inni : klø :å i min verden så kan ikke det være bra.

 

hjelp :o

 

-Georg

Del dette innlegget


Lenke til innlegg
Del på andre sider

noen som er supermenn på ETKA som kan hjelpe meg å finne nr på disse ?

Del dette innlegget


Lenke til innlegg
Del på andre sider



VACN 2018- Powered by Invision Community

Bli medlem
×

Viktig informasjon

Vi har plassert informasjonskapsler/cookies på din enhet for å kunne vise siden slik vi har utviklet den.
Godtar du ikke dette, må du avslutte bruken og forlate vårt nettsted, ellers vil VACN anta du aksepterer dette.