Vindusviskere foran 2003 Audi A6?

Anbefalte innlegg

Trenger nye vindusviskere foran til 2003 A6. Er dette noe som må kjøpes hos Audi eller er det andre som fører disse billigere. Funker noe fra Biltema? Det ser ut som de har litt anderledes innfesting enn denne vanlige klipsgreia som sitter på bakviskeren.

Del dette innlegget


Lenke til innlegg
Del på andre sider

Hvis du har en slik firkanta-ish klump som skal festes så må du på Møller ja.

Til min A4 med samme greia solgte de meg en oppgradering til aero viskere for knappe 200,- mer enn hva bare viskerbladene ville ha kosta.

Del dette innlegget


Lenke til innlegg
Del på andre sider

firkanta-ish klump? Ser avlang ut. I alle fall den kappa utenpå.

Del dette innlegget


Lenke til innlegg
Del på andre sider

Den kappa drar du jo bare fram for å løsne viskeren. Så hvis du har har en firkanta-ish klump som festes nedi viskeren under her, så har du det ukurante systemet hvor du må på Møller for å kjøpe viskere. Evt. så kan du jo da høre om du kan oppgradere.

Del dette innlegget


Lenke til innlegg
Del på andre sider



VACN 2018- Powered by Invision Community

Bli medlem
×

Viktig informasjon

Vi har plassert informasjonskapsler/cookies på din enhet for å kunne vise siden slik vi har utviklet den.
Godtar du ikke dette, må du avslutte bruken og forlate vårt nettsted, ellers vil VACN anta du aksepterer dette.