Vindusvisker på 3BG vil ikke slå seg av

Anbefalte innlegg

Hei!

 

I går var jeg ute på tur i Passat'en da det regnet, og brukte naturligvis vindusviskere. Vindusviskerne sto på intervall 2, altså kontinuerlig visking.

 

Når jeg skulle skru av vindusviskerne reagerte ingenting. Vindusviskerne går kontinuerlig uansett om jeg setter på intervall 1 eller av. Om jeg prøver på intervall 3, altså kontinuerlig men fort, så reagerer den.

 

Jeg har prøvd å nappe av batteriet i et forsøk på "nullstilling" uten hell. Noen timer før brukte jeg vinduspusserne da også, og da var alt OK.

 

Fabian

Del dette innlegget


Lenke til innlegg
Del på andre sider



VACN 2018- Powered by Invision Community

Bli medlem
×

Viktig informasjon

Vi har plassert informasjonskapsler/cookies på din enhet for å kunne vise siden slik vi har utviklet den.
Godtar du ikke dette, må du avslutte bruken og forlate vårt nettsted, ellers vil VACN anta du aksepterer dette.