Forstillings problemer audi 100

Anbefalte innlegg

bil: audi 100 2.8 quattro 92mod

 

Begynte med at jeg kjørte nedi et hull i veien. Etter det svinger hjulet på passasjersiden litt ut til høyre mens det andre står rett fram. Det skrangler også på humper og ujevnheter i veien. Av og til smeller det. Smeller son at cd spilleren stopper noen sekunder.

 

Har tatt av hjulet men er ingen synlige skader, og finner ikke noe som er løst. Også to mekanikere som har sett på det men de så ingen ting de heller.

 

Noen forslag på hva det kan være?

Del dette innlegget


Lenke til innlegg
Del på andre sider

Har sett at styrearmen på fjærbene har blitt bøyd på biler med skade. Sjekk at innfestingen til endeleddet står like lang fra dekket på begge sider.

Del dette innlegget


Lenke til innlegg
Del på andre sider

Var ute en tur og målte, og avstanden var lik. så heller ikke skade på styrearmen. skal se litt mer grundig på det i morrgen

Del dette innlegget


Lenke til innlegg
Del på andre sider

Er cambervinklene like på begge hjulene? Hadde en s6 med problemer fremme. Da var alle foringene i traversen gåen.

Det var også noe dunking i understellet ved svinging. Kan si det sånn at den val noe rar å kjøre med def. foringer i travers.

Del dette innlegget


Lenke til innlegg
Del på andre sider



VACN 2018- Powered by Invision Community

Bli medlem
×

Viktig informasjon

Vi har plassert informasjonskapsler/cookies på din enhet for å kunne vise siden slik vi har utviklet den.
Godtar du ikke dette, må du avslutte bruken og forlate vårt nettsted, ellers vil VACN anta du aksepterer dette.