Hvordan få nærlys sammen med langlysene?

Anbefalte innlegg

Hei!

 

Har byttet til S4-lykter på 100'en, og lurer dermed på hvordan jeg får nærlysene til å holde seg på når jeg dytter lysspaken bak.

 

Vet at det skal kunne gjøres ved å bytte om på noen ledninger ved lysbryteren, men vet ikke hvilke.

Antar at når bryteren dyttes bak, skal den ha samme funksjon som når du drar spaken mot deg (lyshorn), for da holdes nærlysene på.

 

Noen som vet hva jeg skal flytte hvor?

 

Takk :)

Del dette innlegget


Lenke til innlegg
Del på andre sider

Det ligger beskrevet et eller annet sted her, husker ikke helt, men om du søker litt på S4-lykter, RS2-lykter eller noe slikt finner du det trolig der. Er bare to ledninger og de er ihvertfall delvis gule, men sjekk litt rundt her. :)

Del dette innlegget


Lenke til innlegg
Del på andre sider



VACN 2018- Powered by Invision Community

Bli medlem
×

Viktig informasjon

Vi har plassert informasjonskapsler/cookies på din enhet for å kunne vise siden slik vi har utviklet den.
Godtar du ikke dette, må du avslutte bruken og forlate vårt nettsted, ellers vil VACN anta du aksepterer dette.